Skip to main content
AU Trojan

Karleigh Michelle Adragna

Williamston, SC
Elementary Education
Magna Cum Laude

Leah Elizabeth Armstrong

Ridge Spring, SC
Special Education: Multi-Categorical
Magna Cum Laude

Ashlee Elizabeth Bacon

Greenville, SC
Psychology: Clinical
Cum Laude

Madison Holloway Baggett

Huntsville, AL
Elementary Education
 

Alexa Jade Bagwell

Easley, SC
Elementary Education with add-on in Early Childhood Education
Summa Cum Laude

Abby Mae Baine

Belton, SC
Early Childhood Education
Cum Laude

Lexys Tiffany Baker

Easley, SC
Elementary Education with add-on in Early Childhood Education
Magna Cum Laude

Sarah Elizabeth Ball

Pawleys Island, SC
Elementary Education
 

Lydia Rose Bardo

Matthews, NC
Business: Marketing
Summa Cum Laude

Elliott Wethington Beaver

Rock Hill, SC
Business: Accounting
Cum Laude

Erin Brooke Berry

Spartanburg, SC
Special Education: Multi-Categorical
Cum Laude

Hailey Elizabeth Beville

Greenville, SC
Elementary Education with add-on in Special Education Learning Disabilities K-12
Cum Laude

Emily Lane Bibb

Seneca, SC
Early Childhood Education
 

Ignacio Bidegain

Necochea, Buenos Aires
Psychology
 

Katie Renee Black

Travelers Rest, SC
Elementary Education
Summa Cum Laude

Madison Caroline Black

Stanley, NC
Special Education: Multi-Categorical
Magna Cum Laude

Taucia Tyona Blake

Georgetown, SC
Early Childhood Education
Cum Laude

Luke Ethan Boalt

Greer, SC
Kinesiology: Pre-Physical Therapy
Magna Cum Laude

Kyle Thomas Bowen

Buford, GA
Kinesiology: Pre-Physical Therapy
Magna Cum Laude
 

Justin Matthew Brannock

Charlotte, NC
Business: Accounting
 

William Phillip Bray

Simpsonville, SC
Business: Management
Magna Cum Laude

Samuel Reid Brendle

Anderson, SC
Kinesiology: Exercise Specialist
 

Evan L. Brown

Greenville, SC
Business: Computer Information Systems
 

Kendyll Lynn Brown

Conyers, GA
Business: Management
 

Colin Daniel Burris

Milton, GA
Business: Marketing
 

Aylah Grace Burton

Greenwood, SC
Elementary Education with add-on in Early Childhood Education
Summa Cum Laude

Virginia Ellen Carter

Lexington, SC
Business: Marketing
Cum Laude

Linnea Taylor Cash

Anderson, SC
Business: Marketing
Magna Cum Laude

Chandler Castleberry

Waxhaw, NC
Business: Supply Chain Management
 

Austin Britt Cates

Columbia, SC
Kinesiology: Pre-Physical Therapy
Cum Laude

Haley Gabrielle Chabek

Anderson, SC
Early Childhood Education
Summa Cum Laude

Breanna Jo Chafin Davis

Anderson, SC
Kinesiology: Athletic Training
Magna Cum Laude

Emily Claypool

Townville, SC
Kinesiology: Pre-Physical Therapy
Summa Cum Laude

Rachel Nicole Coffey

Moncks Corner, SC
Elementary Education with add-on in Early Childhood Education
Magna Cum Laude

Thomas Randall Coleman

Easley, SC
Elementary Education
 

Emily Marie Conlin

Glendale, AZ
Business: Computer Information Systems
Summa Cum Laude

Morgan McKenzie Conte

Sumter, SC
Kinesiology
 

Sara Elizabeth Copeland

West Columbia, SC
Elementary Education with add-on in Early Childhood Education
Magna Cum Laude

Miriam Rebekah Crain

Greenville, SC
Kinesiology: Pre-Physical Therapy
Summa Cum Laude

Mirna Curcic

Split, Croatia
Business: Supply Chain Management
 

William Connor Davey

Mount Pleasant, SC
Biochemistry
 

Jeffrey McDonald Dayton

Murrells Inlet, SC
Biochemistry
Magna Cum Laude

Ryan Michael Deweese

Davisburg, MI
Biochemistry
 

Paige Reneé DeWitt

Easley, SC
Early Childhood Education
Summa Cum Laude

Stephany Rose Diaz

Miami, FL
Biochemistry
 

Ashley Brook Dickson

Westminster, SC
Business: Marketing

Hufelder Duarte, Jr.

Johns Island, SC
Kinesiology

Casey Duncan

Seneca, SC
Early Childhood Education
Magna Cum Laude

Blair Evelyn Duncan

Greenville, SC
Elementary Education

Myles Nicholas Duncan

Evans, GA
Biology
 

Madelyn Duvall

Easley, SC
Elementary Education
 

Emily-Anne Kathryn Ellas

Thomasville, NC
Early Childhood Education
Summa Cum Laude

Gage Eric Ellis

Greenville, SC
Business: Management

Stephanie Danielle Eubanks

Anderson, SC
Elementary Education
Summa Cum Laude

Ellyssa Michaela Farish

Charlotte, NC
Kinesiology
 

Emmaleigh Dale Farish

Charlotte, NC
Kinesiology: Pre-Physical Therapy
Cum Laude

Hannah McClary Forrest

Columbia, SC
Biochemistry
Cum Laude

Evan Welborn Francis

Anderson, SC
Kinesiology: Exercise Specialist
 

Garner Zane Frick

Little Mountain, SC
Kinesiology
 

Julianna Esperanza Fuentes

Temecula, CA
Business: Supply Chain Management
 

Tommy Dee Galloway, Jr.

Walhalla, SC
Special Education: Multi-Categorical
Magna Cum Laude

Benjamin Reid Geary

Gaffney, SC
Business: Human Resource Management
 

William Gist Gee, Jr.

Blackville, SC
Elementary Education
Cum Laude

Helen Elaine Gillion

Greenwood, SC
Business: Human Resource Management and Supply Chain Management
Magna Cum Laude

Maegan Nicole Gravina

Belton, SC
Elementary Education with add-on in Early Childhood Education
Cum Laude

Avery Scott Green

Woodruff, SC
Kinesiology: Pre-Physical Therapy
Cum Laude

Shelby Tyler Green

Charleston, SC
Biology
Summa Cum Laude

Clayton Tyler Greer

Greenville, SC
Biochemistry
 

Mattie Elizabeth Kaye Hamilton

Perry, GA
Kinesiology
 

Stuart Lorraine Haselden

Chapin, SC
Business: Marketing and Supply Chain Management
Summa Cum Laude

Kara Nicole Hatley

Greenville, SC
Secondary Mathematics Education 
Cum Laude

Whitney Grace Hawkins

Anderson, SC
Elementary Education with add-on in Early Childhood Education
Summa Cum Laude

Meredith Tabor  Hermann

Simpsonville, SC
Biology
Magna Cum Laude

 

Jacob Maxwell Herring

Pauline, SC
Business: Marketing
 

Kate Ballard Hill

Clemson, SC
Kinesiology
 

Ellis Mattison-Scott Hiller

Greenville, SC
Kinesiology
 

Hannah Faith Hinton

Smoaks, SC
Biochemistry
 

Isaac Mayes Holland

Pickens, SC
Business: Marketing
 

Sarah Allison Honbarger

Matthews, NC
Early Childhood Education
Summa Cum Laude

Anna Karen Hood

Powdersville, SC
Business: Financial Economics and Marketing
Summa Cum Laude

Katherine Jane Horne

Charleston, SC
Biology
 

Olivia Caroline Hudson

Knoxville, TN
Kinesiology
Cum Laude

James Austin Hughes

Honea Path, SC
Business: Accounting and Financial Economics
Summa Cum Laude

Kathryn Curry Hughes

Little Mountain, SC
Kinesiology: Exercise Specialist
 

Katelyn Jones Huneycutt

Florence, SC
Early Childhood Education
Magna Cum Laude

Ryan Matthew Hunter

Matthews, NC
Biology
Magna Cum Laude

Mary Elissa Inabinett

Charleston, SC
Elementary Education
 

Caroline A. Ingle

Mooresville, NC
Psychology
Magna Cum Laude

Hannah Starlyn Jennings

Simpsonville, SC
Business: Marketing
Cum Laude

Chandler Johnson

Easley, SC
Business: Financial Economics
Magna Cum Laude

Christopher Lee Jones

Sumter, SC
Business: Management
 

Alexis Nicole Junge

Mertztown, PA
Business: Management
 

Alyssa Sienna Keasler

Lexington, SC
Business: Data Science
Cum Laude

Elizabeth Michelle Kessinger

Montrose, CO
Elementary Education with add-on in Early Childhood Education
 

Bayley Alyse King

Raleigh, NC
Special Education: Multi-Categorical
Cum Laude

Charles Garrett Knight

Gilbert, SC
Business: Human Resource Management
 

Shelby Christian Knox

Hopkins, SC
Kinesiology
Cum Laude

Cameron Mary Louise Koonts

Gaffney, SC
Business: Accounting
Magna Cum Laude

MaKayla Elizabeth LaGore

Taylors, SC
Elementary Education with add-on in Early Childhood Education
Cum Laude

Jacob Scott Land

Athens, GA
Business: Marketing
 

Sofia Irene Lawson

Kingsport, TN
Biochemistry
Summa Cum Laude

Grace Holliday Littlejohn

Six Mile, SC
Elementary Education with add-on in Early Childhood Education
Magna Cum Laude

Emily Ann Locklear

Columbia, SC
Elementary Education
 

Lauren Elizabeth Long

West Union, SC
Elementary Education with add-on in Early Childhood Education
 

Meghan Elizabeth Majeski

Greenville, SC
Kinesiology: Pre-Physical Therapy
Magna Cum Laude

Katelyn Elizabeth Marlar

Simpsonville, SC
Elementary Education with add-on in Early Childhood Education
Summa Cum Laude

Jacob Anthony Martin

Blacksburg, SC
Biochemistry
Summa Cum Laude

Sarah Kathryn Matthews

Rock Hill, SC
Elementary Education with add-on in Early Childhood Education
Magna Cum Laude

Emily Joy Maye

Charlotte, NC
Early Childhood Education
Cum Laude

Jimmy-Ann Mayfield

Anderson, SC
Elementary Education
 

Joseph Drake McAlister

Easley, SC
Business: Accounting and Marketing
 

Sylvia Anna Ellen McCullough

Honea Path, SC
Elementary Education
Summa Cum Laude

Shea Margaret McGovern

Huntersville, NC
Psychology: Clinical
 

Kinsley McMinn

Honea Path, SC
Special Education: Multi-Categorical
Cum Laude

Alexander Steele Medlin

Seneca, SC
Business: Management
 

Mariah Dené Meeder

Pickens, SC
Elementary Education
Cum Laude

Caroline Seabrook Meyers

Charleston, SC
Elementary Education with add-on in Early Childhood Education
Magna Cum Laude

Jake Alan Miller

Anderson, SC
Business: Management and Marketing
Magna Cum Laude

Taylor Elizabeth Millis

Simpsonville, SC
Early Childhood Education
Magna Cum Laude

Brenden G. Milstead

Anderson, SC
Business: Management
 

Bethany Lee Morgan

Anderson, SC
Secondary Mathematics Education 
Magna Cum Laude

Preston Frederick Morpeth

Columbus, GA
Business: Financial Economics
Magna Cum Laude

Gracen Kate Morris

Spartanburg, SC
Elementary Education
Magna Cum Laude

Paige Lynn Mower

Anderson, SC
Business: Management
Cum Laude

Walter Kyle Myers

Chapin, SC
Biochemistry
Summa Cum Laude

Towanda Cicera Myers-Prescott

Columbia, SC
Kinesiology: Athletic Training
 

Corrie Ann Nassar

Waxhaw, NC
Elementary Education with add-on in Early Childhood Education
Magna Cum Laude

Frances Eleanor Newland

Yonges Island, SC
Business: International Business and Supply Chain Management
Magna Cum Laude

Anne Blakely Newman

Mount Pleasant, SC
Elementary Education
 

Timothy Bryce Nivens

Greenwood, SC
Business: Marketing
 

Elizabeth Greer Norton

Florence, SC
Early Childhood Education
Magna Cum Laude

John Richard O'Leary

Tempe, AZ
Business: Supply Chain Management
 

Brandon Odachowski

Williamston, SC
Business: Management
 

Matthew Tanner Overton

Spartanburg, SC
Kinesiology
Cum Laude

Cameren Paige Owens

Anderson, SC
Elementary Education
Cum Laude

Hannah Rose Owens

Starr, SC
Elementary Education with add-on in Early Childhood Education
Magna Cum Laude

Bailey Elizabeth Pack

Irmo, SC
Early Childhood Education
Cum Laude

Emily Kaytlyn Payne

Simpsonville, SC
Biology
Summa Cum Laude

Sydney Marie Penland

Anderson, SC
Kinesiology
 

Abigail Channing Plyler

Lancaster, SC
Elementary Education
Magna Cum Laude

Vinicius Prado da Veiga

Sao Jose dos Campos, Sao Paulo
Business: Management
 

Cara Ashlyn Pratt

Clover, SC
Business: Accounting
Cum Laude

Jerry Ryan Price, III

West Columbia, SC
Business: Marketing and Supply Chain Management
Magna Cum Laude

Laura Elizabeth Quarterman

Pendleton, SC
Biochemistry
Cum Laude

Amanda Ranea Reeves

Simpsonville, SC
Early Childhood Education
Magna Cum Laude

Abigail Elisabeth Reinert

Simpsonville, SC
Special Education: Multi-Categorical
Cum Laude

Brent Parker Reynolds

Anderson, SC
Business: Accounting and Financial Economics
 

Lena Ruth Robbins

Summerville, SC
Elementary Education
Cum Laude

Taylor Mackenzie Robertson

Easley, SC
Business: Marketing
 

Rebecca Lee Rodriguez

Greenville, SC
Business: Human Resource Management and Supply Chain Management
Magna Cum Laude

Aslyn Elizabeth Romeo

Graniteville, SC
Elementary Education with add-on in Special Education Learning Disabilities K-12
Summa Cum Laude

Kaelyn Elizabeth Rowland

Honea Path, SC
Biochemistry
Cum Laude

Laura Ann Rust

Greenwood, SC
Early Childhood Education
 

Anna Ruth Bradham Saleeby

Georgetown, SC
Special Education: Multi-Categorical
Magna Cum Laude

Brooke Elizabeth Salisbury

Lewisville, NC
Business: Marketing
Cum Laude

Miranda Ashlynn Sandoval

Simpsonville, SC
Business: Data Science and Financial Economics
Cum Laude

Juan Belisario SanJuan

Greenville, SC
Business: Marketing
Cum Laude

Henry Malcom Sartain

Danielsville, GA
Kinesiology: Pre-Physical Therapy
Magna Cum Laude

Amber Jean Saxon

Williamston, SC
Business: Marketing
 

Matthew Joseph Scott

Greenville, SC
Elementary Education with add-on in Early Childhood Education
Cum Laude

Brianna Victoria Shackleford

Shelby, NC
Kinesiology
Magna Cum Laude

Autumn Elizabeth Shaw

Apex, NC
Business: Accounting and Supply Chain Management
Summa Cum Laude

Matthew James Shoup

Columbia, SC
Business: Data Science and Marketing
Magna Cum Laude

Paige Whitney Shuck

Iva, SC
Business: Marketing
Cum Laude

Mackenzie Page Simmons

Easley, SC
Elementary Education with add-on in Early Childhood Education
Summa Cum Laude

Olivia Ann Slatton

Spartanburg, SC
Early Childhood Education
Cum Laude

Michael John Stevens

Anderson, SC
Biochemistry
Summa Cum Laude

Stephanie Stickle

Modesto, CA
Psychology: Clinical
Cum Laude

Kayla Erin Strickland

Williamston, SC
Secondary Mathematics Education 
Cum Laude

Frances Geer Stubblefield

Anderson, SC
Psychology: Research
 

Dylan Lee Taylor

Greer, SC
Secondary Mathematics Education 
Magna Cum Laude

Wilson Ten Pas

Greenville, SC
Kinesiology

Chandler Alyssa Thompson

Williamston, SC
Elementary Education
Magna Cum Laude

 

Raegan Thompson

Easley, SC
Elementary Education
Cum Laude

Ryan Michael Tyrer

Liverpool, England
Business: Marketing
 

Austin Cole Vincent

Easley, SC
Kinesiology: Pre-Physical Therapy
Cum Laude

Alex Bailey Vite

Easley, SC
Kinesiology: Pre-Physical Therapy
Cum Laude

Jenae Nicole Walker

Simpsonville, SC
Biochemistry
Cum Laude

Megan Sierra Wall

Anderson, SC
Elementary Education with add-on in Early Childhood Education
Cum Laude

Christa Marie Walls

Hillsborough, NC
Kinesiology
Cum Laude

Cynthia Marie Wanser

Anderson, SC
Elementary Education with add-on in Early Childhood Education
Summa Cum Laude

Sydney Elise Warlick

Easley, SC
Elementary Education
Magna Cum Laude

James Conley Waters, Jr.

Lexington, SC
Psychology: Clinical

Molly Watkins

Florence, SC
Elementary Education
Magna Cum Laude

Mallory Rae Weaver

Fort Mill, SC
Kinesiology
Cum Laude

Rebeka Weaver

Raleigh, NC
Biology
 

Aaron Hammond West

Sylvania, GA
Kinesiology: Pre-Physical Therapy
 

Mary Lynn Whitacre

Greenville, SC
Business: International Supply Chain
 

Hannah Michelle White

Bluffton, SC
Early Childhood Education
Magna Cum Laude

Zachary Thomas Whitt

Belton, SC
Secondary Mathematics Education 
Cum Laude

Cassie Blythe Whitten

Greenville, SC
Early Childhood Education
Cum Laude

Hailee Wilhelm

Columbus, OH
Kinesiology: Athletic Training
 

Sara Margaret Williams

Chapin, SC
Elementary Education with add-on in Special Education Learning Disabilities K-12
Summa Cum Laude

Fennell Locke Williamson

Due West, SC
Business: Marketing
 

Andrew Floyd Wright

Columbia, SC
Mathematics
Cum Laude

Daniel L. Hanley

Anderson, SC
Computing and Data Analytics
Magna Cum Laude